Vår visjon er:

Mennesker forvandlet til trofaste etterfølgere av Jesus Kristus.

shutterstock_219649027.jpg

Ut i fra visjonen har vi noen verdier vi ønsker skal prege menighetens kultur:

Invitere
Inkludere
Involvere
Investere

 

Kontaktpersoner

IMG_0233.jpg

Mattias Krogtoft Lindgren

Pastor

Mobil: 910 01710
E-post: mattias@betellofoten.no

3568027361_5274923a.jpg

Villy Angelsen

Eldste

Mobil: 975 49602
E-post: villy.angelsen@gmail.com

1927893_463304837026458_682174125_n.jpg

Aud Karin Larsen

Utleie av lokaler

Mobil: 906 42335
E-post: aud.karin@lofothallen.no

IMG_0294.jpeg

Roger Larsen

Eldste/ administrasjonsleder

Mobil: 908 21110
E-post: roger@betellofoten.no

226981_1016763825835_4270553_n.jpg

Karl Erik Nystad

Eldste

Mobil: 992 84 496
E-post: nystad5@online.no

220002_4366632294430_1421420050_o.jpg

Rut Krogtoft KLEVSTAD

Eldste

Mobil: 411 05335
E-post: rutkrogtoft@gmail.com

image1.jpeg

Agneta Krogtoft Lindgren

Barne- og ungdomspastor

Mobil: 484 98 444
E-post: agneta@betellofoten.no